O nás

NÁŠ TÝM:

Jsme mladým atelierem zahradní a krajinářské architektury. Tým absolventů Zahradní a krajinářské architektury Mendelovy univerzity v Brně. Všechny jsme strávily určitý čas života v zahraničí. Anglie, Nizozemí nebo Kanada nám daly nezapomenutelné mezinárodní znalosti a zkušenosti, které přinášíme do našich projektů. Přemítáme o nejlepším řešení, odrážíme naše nápady a navzájem se inspirujeme. Oči i srdce máme vždy otevřené. Pro dosažení nejlepších výsledků spolupracujeme také s ostatními profesemi – architekty, inženýry nebo ekology.

Ing. Natália Polesňáková                                   Ing. Kristýna Cmíralová (Střítecká)                                Ing. Kateřina Waldhauser

NAŠE FILOSOFIE:

Naším cílem je co nejlépe odrazit povahu a přání klienta, nalézt hlavu i srdce vašeho projektu. Objevit a harmonicky propojit jednotlivé „ingredience“. Tvoříme srdcem. Prostor, kde se budete cítit dobře – od nejmenší terasy, zahrady až po krajinářské celky velkých měřítek. Důležitý je širší kontext, využití ekologických principů, spojení architektury, kvalitního designu a přírody.

Inline
Staňte se našimi fanoušky na facebooku!
Inline
Staňte se našimi fanoušky na facebooku!